Sprzeciw

Fundacja pomocy zwierzętom Chow-Chow
Awatar użytkownika
muzanka
Administrator

Sprzeciw

Postautor: muzanka » 16 marca 2016, 01:53

Od paru dni na FB pojawiają się oszczercze opinie na temat naszej Fundacji, że wirtualna, że niewiarygodna i na co idą pieniądze? Piszą i podważają dobre imię fundacji ludzie, którzy nigdy nie mieli z nią do czynienia. Gdybym osobiście nie brała udziału w akcjach (z pomocą fundacji 2 chowki wyciągnęłam ze schronu, 3 tygodnie miałam Dom Tymczasowy - zwrócono mi wszystkie koszty, byłam na wizycie poadopcyjnej), to może bym uwierzyła. Znam ludzi z fundacji, którzy dla dobra chowków poświęcają wszystko. Tylko dzięki poręczeniu fundacji mam teraz adoptusię - Izydę.
Dlatego proszę, aby forumowicze, którzy mają konto na FB pomogli odeprzeć te podłe i niezrozumiałe ataki.
Obrazek

Awatar użytkownika
lami
Moderator

Re: Sprzeciw

Postautor: lami » 17 marca 2016, 23:16

Nie rozumiem czemu w ogole mają sluzyc ataki na fundację pomagającą chowkom? czyzby hodowcy sie bali ze rynek zbytu sie zawęza przez chowki do adopcji za free??? :x :x Kazda pomoc zwierzeciu w potrzebie rozpatrywałabym w kategorii sukcesu, nawet i tę tylko wirtualną, wiec nikt mi nie wmówi ze fundacja to cos zlego.

Awatar użytkownika
muzanka
Administrator

Postautor: muzanka » 18 marca 2016, 01:08

Ataki są podłe i niezrozumiałe. Na szczęście odezwali się ludzie, którzy na co dzień współpracują z Fundacją. Ja tylko niestety od czasu do czasu. :oops: Jak coś dzieje się w moich okolicach, to staję na baczność i działam. Tylko dzięki Fundacji mam teraz Izzie. :)
Obrazek

Fundacja

Postautor: Fundacja » 22 marca 2016, 17:00

dziękować za dobre słowo..

Joanna88

Postautor: Joanna88 » 8 lipca 2016, 23:56

Kółko wzajemnej adoracji..haha

Awatar użytkownika
muzanka
Administrator

Postautor: muzanka » 9 lipca 2016, 00:45

Wejdź na stronę Fundacji i zobacz ile chowów zostało uratowanych, znalazło nowe kochające domy, a potem zastanów się zanim coś napiszesz. Kim jesteś, żeby osądzać ludzi, o których w zasadzie nic nie wiesz?
Obrazek

Awatar użytkownika
lami
Moderator

Postautor: lami » 11 lipca 2016, 20:15

ciekawe ze zwykle najbardziej krytykują ci, którzy sami niczego dobrego dla innych nie zrobili...Chcą w ten sposób osłodzic i polukrowac własny egoizm? A adorowac chocby siebie wzajemnie w kólku zawsze lepiej niz podziwiac tylko swoj czubek nosa...

Wróć do „Fundacja Chow-Chow”