Wypady do sklepu

Na co uważać? O czym pamiętać? Jak wychowywać?
Awatar użytkownika
Mawet

Wypady do sklepu

Postautor: Mawet » 13 grudnia 2012, 13:48

Cześć wszystkim :)
Wielu ludzi zabiera swoje psy i zostawia je przed sklepem . A czy Wy zabieracie też swoje futra?
Nie zostawiam Roxy, bo boję się, ze ktoś pomyśli: "o, jaki słodki misiu" i będzie chciał Ja pogłaskać a Ona raczej nie lubi takich gestów ze strony obcych.
Tylko raz została przed sklepem, na minutę i cały czas patrzyłam przez drzwi. Na szczęście nie było ludzi.
Pozdrowionka.
Malwina, Roxy i Demon

Awatar użytkownika
lami
Moderator

Re: Wypady do sklepu

Postautor: lami » 13 grudnia 2012, 23:07

Ja tez staram sie nie zostawiac bo sie obawiam ze mi gwizdna psa.. (Cziri to łagodna "sierotka Marysia") ale wiem, ze męzowi sie zdarza zostawoc ja npprzed poczta, czego nie popieram... :?

Awatar użytkownika
muzanka
Administrator

Postautor: muzanka » 14 grudnia 2012, 01:02

Jestem zagorzałą przeciwniczką zabierania psa "na spacer" do sklepu. Kiedy widzę psy przywiązane przed sklepem trzęsące się z zimna na mrozie, moknące, prawie dostające udaru w upale, to szlag mnie trafia i mam ochotę uwiązać ich właścicieli - niech wiedzą jak to fajnie! :x
Spacer, to spacer i jest dla psa, a zakupy to oddzielna sprawa i załatwiam ją w innym czasie. Nie rozumiem bezmyślności i beztroski wielu ludzi - ja bym się bała zostawić swoje psy pod sklepem, bo nawet w krótkim czasie może się stać coś złego. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
bobovita66

Postautor: bobovita66 » 14 grudnia 2012, 21:29

Gdy jesteśmy na spacerze nie wchodzimy do sklepów. Nie zdarzyło się jeszcze, abym zostawiła go samego i uwiązanego na dodatek. Spacer jest czasem poświęconym dla psa a nie dla zakupów.

Awatar użytkownika
Mawet

Postautor: Mawet » 14 grudnia 2012, 22:19

Mi serce się kraje jak widzę psa, który jest przywiązany i wyje. W moim mieście często zabierają psy i je zostawiają. Zastanawiam się wtedy, po co biorą psa do sklepu który jest 500 m od ich mieszkania. Wg lepiej wypuścić psiaka na balkon niż narażać go na niepotrzebne stresy..
Ja jeśli musiałam iść do sklepu a np. byłam z psem na dworze lub wychodziłam akurat to szłam do takiego sklepu, gdzie mam znajomości. :D Mogę do niego wejść z Roxy i nikt nie ma do mnie o to pretensji :w00t: . Oczywiście zdarza się to bardzo rzadko. ;)
Pozdrowionka.
Malwina, Roxy i Demon

dziubasek1978

Postautor: dziubasek1978 » 16 grudnia 2012, 16:32

A nasz na pewno nie dał by się uwiązać ....ha

Awatar użytkownika
simba

Postautor: simba » 17 grudnia 2012, 21:26

A my często chodzimy na spacer do sklepu, z tym że ja i Simba czekamy przed sklepem, a mąż z córką robią zakupy, co trwa max.5-7 min. Inna opcja nie wchodzi w grę - tzn. przywiązanie (też jestem temu przeciwna!)

Euphoria

Postautor: Euphoria » 1 lutego 2015, 10:30

.

Wróć do „Przedszkolaki”