Obcy

Awatar użytkownika
Mawet

Obcy

Postautor: Mawet » 8 maja 2013, 14:38

jakie Wasze chowki mają stosunki do obcych ludzi? Kobiet, mężczyzn, dzieci? A może nie liczy się ani płcia ani wiek obcego?
Bardzo jestem ciekawa Waszych odpowiedzi. :P
Relacjonujcie :lol:
Pozdrowionka.
Malwina, Roxy i Demon

Awatar użytkownika
lami
Moderator

Re: Obcy

Postautor: lami » 8 maja 2013, 21:23

Cziri obcych traktuje pobłazliwie. Moze dlatego, ze zwykle spotyka sie tylko z sympatia otoczenia daje sie kazdemu glaskac" tak na odczepnego" Sama sie do obcych nie garnie, ale tez i nie boi.Sprawia wrazenie, ze sa jej doskonale obojetni :D

Awatar użytkownika
Mawet

Postautor: Mawet » 9 maja 2013, 07:34

Roxy jest inna, boi się ludzi i nie chce, żeby ją głaskali. Fuka na nich i kłapie zębami. :S Niektórzy uważają, że to dobrze, bo nie daje się pogłaskać byle komu.
Pozdrowionka.
Malwina, Roxy i Demon

Awatar użytkownika
muzanka
Administrator

Postautor: muzanka » 9 maja 2013, 23:53

Ozzie niczego i nikogo się nie boi (no może jak każdy facet - lekarza i zastrzyków :lol: ).
Nie każdy może go pogłaskać - "głaskaczy " sam wybiera, głównie kobiety. Potrafi zapuścić korzonki w chodniku i czekać na wybraną przez siebie osobę, wdzięczyć się, merdolić. Nawet tych co z zasady psów nie lubią rozbraja. Ale "nachałów" nie znosi. Bywa, że ktoś chce go pogłaskać, deklaruje wielką miłość do psów, a on się uchyla; nawet warknąć i zęby pokazać potrafi! :lol:
W domu każdego obcego przyjmuje uprzejmie.
Obrazek

Awatar użytkownika
bobovita66

Postautor: bobovita66 » 13 maja 2013, 22:21

Argo nie daje się głaskać obcym. :oops: Najlepiej aby trzymali z daleka swoje ręce :P a i owszem podziwiać mogą komplementować, wychwalać ale nie dotykać :x .Ja was nie dotykam i wy zostawcie mnie.Z tego co zaobserwowałam jedynymi obcymi do których się garnie są osoby chore.Na przykład nie bardzo lubi sąsiadkę i z wzajemnością, ale gdy była po operacji biodra chodziła o kuli wręcz podchodził i się o nią ocierał.Na chwilę obecną wszystko jest po staremu mało co na siebie nie szczekają :) Nie obcuje z dziećmi i zazwyczaj stara się trzymać z daleka -obserwować co lubi czynić :twisted: ale gdy są chore podchodzi siada i pozwala się dotykać. :O Wręcz trudno go oderwać od tych dzieci.
Obcy w domu jest należycie obwąchany i obserwowany uważnie, aby czegoś nie przeskrobał.Bo to on tu rządzi i jest gotów do obrony wszystkich i wszystkiego :x .Czego byliśmy świadkami,kilka miesięcy temu gdy pan na rauszu wtargnął do mieszkania i zaczął się panoszyć.
Obcy zaś na działce nie ma prawa wstępu tam bez ceregieli jest obszczekany. A mój potulny,spokojny,leniwy- zazwyczaj pies przeistacza się w szaleńca :w00t:

Awatar użytkownika
lami
Moderator

Postautor: lami » 13 maja 2013, 22:28

Dobry stróż :lol: Cziri nie pilnuje- to jej mają pilnowac :lol:

Awatar użytkownika
muzanka
Administrator

Postautor: muzanka » 13 maja 2013, 23:49

Ozzie ogólnie nie pilnuje domu - wszak od tego ma Adę! :lol: Są sytuacje wyjątkowe kiedy szczeka wraz z nią i wtedy wiem, że trzeba mieć się na baczności.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mawet

Postautor: Mawet » 14 maja 2013, 11:55

Roxy też jest typem stróża. Jeśli słyszy dzwonek do drzwi to jest przy nich pierwsza. I baaardzo często szczeka. A jeśli Ją zamkniemy to ujada jakby była olbrzymim owczarkiem :lol:
Pozdrowionka.
Malwina, Roxy i Demon

Wróć do „Zachowanie”