Idę sobie

Awatar użytkownika
bobovita66

Idę sobie

Postautor: bobovita66 » 9 kwietnia 2014, 13:01

:D Mam urwanie kapelusza mój wspaniałomyślny pies oszalał :twisted: -chyba na wiosnę nie można go ściągnąć ze środka ulicy ,tak sobie upodobał sam środek jezdni, że zaczyna brakować mi cierpliwości nie ważne jest czy to polna droga, ulica ruchliwa czy spokojna uliczka między budynkami. O:) drepta dostojnym i wyniosłym krokiem środkiem, najlepiej bez smyczy, ale ze smyczą ,też a jakże i co mi tam ja tu jestem i rządzę nich wszyscy poczekają -idę ja jaśnie dostojny- bić pokłony idzie król :lol: Nie wiem czy się śmiać ,czy płakać jestem po prostu bez silna mam nadzieję że to tylko chwilowe. Wczorajszego dnia paradował przed radiowozem. Z boku wyglądało to zabawnie . Klaksony aut na nic się zdają ,nie robią na nim wrażenia. A ja się szarpię i tłumaczę na zasadzie gadał dziad do obrazu : :roll: :roll: i nim się obejrzę głowa mi odskoczy i już jest na środku razem z nim. 8-)

Awatar użytkownika
lami
Moderator

Re: Idę sobie

Postautor: lami » 9 kwietnia 2014, 22:50

Chowki to chyba maja w genach :lol: Cziri tez najlepiej czuje sie dokładnie na osi jezdni- jakos zawsze ja znosi :lol: Przyzwoicie zachowuje sie tylko na krotkiej smyczy, na lince nie ma "pomiłuj" :lol:

Awatar użytkownika
muzanka
Administrator

Postautor: muzanka » 10 kwietnia 2014, 01:54

Wreszcie Argo pokazał, że jest chowem! :D :lol: :P Zawsze był taki grzeczny, układny i posłuszny... całkiem nie jak chowek. A tu masz babo pierogi! ;) :lol: (Placek zbyt oklepany :lol: ).
Ozzie często "zapuszcza korzonki" na środku jezdni na zasadzie: właśnie tu będę stał i patrzył, bo tak chcę. ;) :lol: Na wszelkie prośby i groźby pozostaje głuchy. :P Wtedy nie ma innego wyjścia jak tylko ciągnąć tego psiego osiołka w bezpieczne miejsce. :D Obraza majestatu gwarantowana, ale lepsze to, niż potrącenie przez samochód. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
lami
Moderator

Postautor: lami » 10 kwietnia 2014, 21:04

A jak fajnie ciagniety chowek potrafi sie "zlozyc"w pionie... :lol: Odchyla sie w przeciwna strone dokladnie pod katem 45 stopni, cud ze sie :lol: nie przewroci :lol:

Awatar użytkownika
bobovita66

Postautor: bobovita66 » 11 kwietnia 2014, 07:37

:O Więc tak mu zostanie na dłużej - :D witam w klubie .Miałam nadzieje, że się :wub: bo koleżanka ma cieczkę- a tu taka niespodzianka :D :D

Awatar użytkownika
Mufa

Postautor: Mufa » 11 kwietnia 2014, 16:26

Jeju one wszystkie tak maja ;oo Mufka najlepiej i najladniej kroczy kolo mnie jak idziemy srodkiem ulicy, wedy jest taka dumna ;D Jak idziemy po chodniku to idzie zawsze przodem i zawse na samym srodku. Chyba ,ze padal deszcz i sa kałuże wedy Mufiasta idzie ze spuszczona glowa, slimaczym tempem i omija nawet te najmniejsze kałuże. No coz, ale jak ich nie kochac ;D Wlasnie ostatnio znajoma zachwycala sie jakie te chowki sa piekne, kudlate, slodkie itp, ale szybko dodala ,ze ona to by nie mogla miec takiego psa- indywidualisty ;D wiec szybko odpowiedzialam, zeby zamiast ogladac sie za chowkami poszukala lepiej owczarka ;D Bo ta indywidualnosc trzeba pokochac ;D
Kamila ;)

Awatar użytkownika
muzanka
Administrator

Postautor: muzanka » 12 kwietnia 2014, 03:32

Dokładnie! Chowkowy charakterek nie każdy może znieść. ;) :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
bobovita66

Postautor: bobovita66 » 12 kwietnia 2014, 21:34

:lol: zgadzam się cierpliwość ,cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość . :)

Wróć do „Zachowanie”