Zakochana

Awatar użytkownika
Mufa

Zakochana

Postautor: Mufa » 15 marca 2015, 11:14

Witam. Słuchajcie przeżywamy naprawdę ciężkie chwile z Mufką.... Moja Niunia ma już 4 raz cieczkę i tym razem Mufka się normalnie wzięła i zakochała! Padło na "sąsiada" Tajfuna, już nie wiem jak jej pomóc... Śpiewa w oknie do niego, nie chce jeść, nie chce się bawić... nic nie chce... ciągle wysiaduje pod oknem w nadziei, że spotka Tajfuna... Co tu robić!?
Kamila ;)

Awatar użytkownika
lami
Moderator

Re: Zakochana

Postautor: lami » 15 marca 2015, 12:50

Jeśli to sam początek cieczki to zakochani mogą się trochę pobawić ( w sensie poganiać jedno za drugim). :lol: Choć trzeba ich "mieć na oku", żeby dzieci z tego nie było... ;) Alternatywa to przeczekać... ;) Nie wiem, czy można jakoś zabezpieczyć Mufkę farmakologicznie przy takiej zabawie. :(

Awatar użytkownika
Mufa

Postautor: Mufa » 15 marca 2015, 13:29

No właśnie, gdybym je tak dopuściła do zabawy to nie wiem, czy bym je później rozdzieliła, Tajfun to potężny pies, taka mieszanka amstafa z rotweilerem (czy jak się to pisze ), Mufa też ma siły jak 100 kg pies.. No cóż musimy chyba przeczekać. ;)
Kamila ;)

Awatar użytkownika
Mawet

Postautor: Mawet » 16 marca 2015, 13:10

Moje zdanie jest w tej kwestii stale niezmienne: wysterylizować. ;) Chyba nie chcesz mieć Kamila małych Mufiątek? Dlatego decyzja o zabiegu będzie chyba najlepsza. :D
Pozdrowionka.
Malwina, Roxy i Demon

Wróć do „Zachowanie”