Karma Planet Pet Society

Awatar użytkownika
Mawet

Karma Planet Pet Society

Postautor: Mawet » 6 października 2013, 13:40

Witam. Czy ktoś karmi/ł swojego chowka tą karmą? Zastanawiam się nad kupnem tej karmy
Pozdrowionka.
Malwina, Roxy i Demon

Kasiapo1

Re: Karma Planet Pet Society

Postautor: Kasiapo1 » 6 października 2013, 13:56

Kupuje od 6lat stosuję weterynaryjną karmę NUTRAM ryż z jagnięciną i nie mam problemów zdrowotnych z Szagusiem oprócz szczepienia przeciw Wsciekliznie nie odwiedzam częściej Weterynarza :) innych karm nie znam :(

Awatar użytkownika
muzanka
Administrator

Re: Karma Planet Pet Society

Postautor: muzanka » 6 października 2013, 20:24

Niestety nie znam. :( Czytałam opinie i w większości są "takie sobie". Ale to nic nie znaczy. Może akurat Roxy to będzie pasowało? Niektóre zachwalane karmy moim futrom nie odpowiadały. :( Zawsze warto spróbować, przy czym zmiana pokarmu nie może być krótsza niż 2 tygodnie. Dopiero po takim czasie można pokusić się o jakąś ocenę.
Ważne jest jak pies zabiera się do jedzenia i co wychodzi "drugą stroną". :lol: No i oczywiście, żeby nie chudł i nie tył gwałtownie. Różnie z tym bywa, więc czas na stabilizację - konieczny!

Takie są moje kryteria oceny karmy; ktoś może mieć inne.
Z psami jak z ludźmi - jeden wyżyje na zupkach chińskich z Radomia, inny osłabnie po kilku dniach bez dwudaniowego obiadu z deserem. ;)
Indywidualizm. Obserwacja.
Prawie co miesiąc eksperymentuję na własnych psach, ale zdarza się, że wracam do karm pewnych i przez nie sprawdzonych. :)
Obrazek

Wróć do „Żywienie”