Jaka miska dla chow chow ?

Awatar użytkownika
Mawet

Re: Jaka miska dla chow chow ?

Postautor: Mawet » 16 czerwca 2014, 12:36

Korciakowo pisze:Wiecie ja słyszałam, że plastikowe mogą zmieniać smak ... dlatego myślałam o tych metalowych :)

Właśnie przeglądałam Internet w poszukiwaniu informacji o tym i znalazłam coś takiego: "Wszelkie metalowe naczynia posiadają jeden mankament, a mianowicie delikatnie zmieniają smak potraw, w tym przypadku woda ma lekko metaliczny smak. " Informacja pochodzi ze strony http://www.shout.pl/miski-dla-psa/ Ciekawe, gdzie leży prawda? :ermm:
Pozdrowionka.
Malwina, Roxy i Demon

Awatar użytkownika
Mufa

Re: Jaka miska dla chow chow ?

Postautor: Mufa » 16 czerwca 2014, 15:03

To teraz wam coś powiem ;D Moja Mufa ma w sumie 4 miski. 2 są w kuchni, a 2 u mnie w sypialni z tej okazji, że Mufka w nocy zawsze ma miskę z wodą pod nosem a kolejna jest na śniadanka, ponieważ my z chłopakiem zawsze przed pracą jemy śniadanie w sypialni jak się ogarniamy i Mufa chce jeść z nami. Te miski w kuchni są metalowe, te w pokoju są szklane. Mufa chętniej podchodzi do tych szklanych, woli też z nich jeść. Dlatego zastanawiam się czy nie wyrzucić tamtych metalowych i zastąpić ich szklanymi. To samo jest z kotami. Kupiłam im ostatnio metalowe miseczki i też nie bardzo chcą z nich jeść(pomijając Michasia, który je tylko z Mufą z jej miski bo ze swojej nie chce wcale) Chętniej jedzą z normalnych talerzy. Więc chyba coś w tym jest ;)
Kamila ;)

Wróć do „Żywienie”