Dyszenie

Awatar użytkownika
bobovita66

Re: Dyszenie

Postautor: bobovita66 » 28 listopada 2015, 11:54

;) U nas dyszenie oznacza --nudę barak zainteresowania księciuniem, czemu nikt mnie nie zauważa no i zaczyna się symfonia dyszenia ,wciągania powietrza nosem,postękiwania, aż do mimowolnego poziewania tak głośnego że wszyscy słyszą --potem jest mlaskanie miłe dla ucha i ciężkie wzdychanie. :D Oczywiście gdy jest zmęczony albo jest mu za gorąco to też dyszy, ale w innej tonacji tak mi się przynajmniej wydaje. :w00t:
Kłopoty ze zdrowiem -zapowiada- zazwyczaj kilka godzin wcześniej brakiem zainteresowania tym co się dzieje dookoła to znaczy brak reakcji jakiejkolwiek na przytulanie, zawołanie, pogłaskanie,podawanie przysmaków ,nawet ulubione słowo jedziemy (zawsze i w każdej chwili gotowy do podróży) pozostaje bez odpowiedzi.
. Argo zachowuje się tak jakby go nie było dosłownie nawet oddycha wtedy o wiele wiele spokojniej i ciszej.

Awatar użytkownika
lami
Moderator

Postautor: lami » 28 listopada 2015, 21:22

Ja sie już wyćwiczyłam i dyszenie Cziri mnie budzi. Zupelnie jak przy małym dziecku... :lol: Wyobraznia pracuje i dopoki ona (Cziri) dyszy w nocy, to ja nie zasnę... :( Pomijam oczywiscie upały, ale zwykle rzeczywiście nocne dyszenie oznacza, że trzeba psu jakos pomóc

Awatar użytkownika
muzanka
Administrator

Postautor: muzanka » 1 grudnia 2015, 23:57

Są różne rodzaje chowkowego dyszenia i od nas zależy, czy zrozumiemy je właściwie. Bo chowków uczymy się cały czas. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bobovita66

Postautor: bobovita66 » 2 grudnia 2015, 18:57

:D To prawda uczymy się od nich cały czas jeżeli uważnie obserwujemy i staramy się zrozumieć. Mnie osobiście zadziwia obecne zachowanie mojego pupila w stosunku co do mojego męża-- chłopaki zaczęli nadawać na tych samych falach :D :D :D pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
lami
Moderator

Postautor: lami » 2 grudnia 2015, 20:48

to bardzo stare przysłowie że jaki Pan taki kram albo inaczej że pies się upodabnia do swojego Pana... :lol: ;)

Awatar użytkownika
bobovita66

Postautor: bobovita66 » 3 grudnia 2015, 08:42

:D i tak być może, mnie to cieszy ,a i mąż częściej się uśmiecha to duży plus :lol: :lol:

Wróć do „Zdrowie”